پایه های آتلیه تخصصی عکس و فیلم ستوده در سال 165 و به همت مدیریت جوان آن خانم ستوده بنا نهاده شده است و اینک پس از سالها تلاش و تجربه مفید در زمینه عکاسی و فیلم برداری از مراسم ها و مجالس شما مشتریان عزیز تصمیم به انتقال به کلان شهر کرج در استان البرز را گرفته و آتلیه عکس ستوده در محلی مناسب و در مجموعه ای لوکس و کاملا اداری و با تجیزات به روز و دکوراسیونی جدید و با کادری مجرب افتتاح گردید .

مدیریت این مجموعه در تمام دوران کاری و فعالیت هنری خود اولویت اول مجموعه را به ارائه خدماتی در خور شایستگی مشتریان و جلب رضایت آنان بنا نهاده است . ما اعتقاد داریم با ارائه خدماتی به روز و با کیفیتی بی نظیر می توانیم قدردان محبت های مشتریان خود باشیم و در این راستا طرح هایی نو و کم نظیر را در سطح استان و با همکاری مهدکودک ها و سالن های زیبایی منتخب در سطح کلان شهر کرج به اجرا گذاشته و امیدواریم قدردان گوشه ای از محبت های بی دریغ دوستان و مشتریان وفادار خود باشیم .

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده