عکس آنلاین[1] / سمانه غلام نژاد: شبکه عکاسی لنز کالچر (Lensculture) جزوه ای را بعنوان راهنمای موفقیت در مسابقات عکاسی منتشر کرده است.

لنز کالچر درباره انتشار این راهنمای موفقیت در مسابقات عکاسی می گوید: «ما اعتقاد داریم که مسابقات یکی از بهترین راه‌های بالابردن سطح شما در عکاسی است. اما با فرصت‌های خیلی زیاد موجود، مهم است بدانید کدام مسابقه‌ها برای شما به عنوان یک عکاس معتبرتر هستند و چگونه در مسابقه‌هایی که شما انتخاب کرده‌اید باید شرکت کرد. راهنمای ما قصد دارد در این روند به شما کمک کند. راهنما شامل توصیه‌هایی است برای‌ اینکه چطور مسابقات عکاسی را ارزیابی کنید و بسنجید کدام ارزش وارد شدن دارند. راهنما شامل نکته‌ها و اندرزهایی از ۱۹ فعال صنعت عکاسی است ـ با راهنمایی اینکه چطور ارائه‌ی خود را آماده کنید و شانس برنده شدن خود را بالا ببرید.»

این راهنما به رایگان منتشر شده و به گفته لنز کالچر برای این طراحی شده است که به عکاسان برای ارسال بهترین اثرشان به مسابقات عکاسی کمک کند.

این جزوه به زبان فارسی نیز ترجمه شده است و در این آدرس[2] قابل دسترسی است.

References

  1. ^عکس آنلاین (aksonline.ir)
  2. ^در این آدرس (aksonline.ir)
LensCulture-Guide-FA

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده