نمایشگاه عکسهای «پگاه قدیری» با عنوان «فراموشی» از 10 مهرماه 1394 در “گالری ایده پارسی” برپا می شود.

فراموشی ، شامل 8 قطعه عکس صحنه آرایی شده در ابعاد 80*80 سانتی متر است. کل مجموعه دارای داستانی است  که قرار است در طول مدت افتتاحیه در 8 قاب خالی که در کنار هر عکس قرار گرفته است ، خط نگاری شوند و در آخر تمام داستان مجموعه خود را نمایان خواهد کرد.

داستان این مجموعه توسط طلیعه لطفی زاده نوشته شده و خط نگاره ها توسط هنرمند  سینما و تلویزیون رحیم نوروزی در روز افتتاحیه اجرا خواهد شد. عکس های این نمایشگاه نیز توسط رضا موسوی انتخاب شده است .

در بخشی از استیتمنت نمایشگاه این گونه آمده است: «صداها تو هم میپیچن. دیوارها دارن ترک برمیدارن. این همه تصویر. این همه صدا. حالا میفهمم وقتی دیوارهای ذهن توان نگه داشتن بار سنگین خاطره ها رو نداشته باشه، خاطره‌ها فرو میریزه، با هم یکی میشه و ترکیبی رو میده به اسم فراموشی. فراموشی پره از خاطره های در هم تنیده، انباشته شده. فراموشی فرآورده خاطره های لایه لایه شده است. تارو پود زمان توی فراموشی گم می‌شه، خط زمان توی فراموشی تا بی‌نهایت کشیده میشه و دوباره به نقطه صفر برمیگرده.»

گالری ایده پارسی  تا 16 مهرماه 1394 پذیرای هنرمندان و علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه عکس فراموشی خواهد بود.

FINALY FINAL POSTERw

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده