هیات بررسی پروپزال های ارسال شده به نخستین گرنت عکاسی مستند شید، اسامی دو عکاس برنده این کمک هزینه را اعلام کرد.

بر اساس آرای اعلام شده، «جاوید تفضلی» از مشهد با موضوع «اثرات اجتماعی خشکسالی در شرق کشور» و مهناز ناظری از مشهد با موضوع «اثرات زیست محیطی پالایشگاه نفت عسلویه» بعنوان دریافت کنندگان کمک هزینه مالی شید برای تکمیل پروژه های خود انتخاب شدند. عکاسان برنده علاوه بر کمک هزینه دریافتی به مبلغ 2 میلیون تومان، هرکدام یک عکاس حرفه ای بعنوان مشاور پروژه در کنار خود خواهند داشت.

همچنین شورای سیاست گذاری شید اعلام کرد که آماده است تا در صورتی که دیگر چهار عکاس نامزد دریافت گرنت مایل به اجرای پروژه خود باشند، از حضور مشاور در کنار خود استفاده کنند و علاوه بر این شید تلاش خود برای ایجاد تسهیلات و ارتباطات لازم برای انجام پروژه آنها را انجام دهد.

مهری رحیم زاده، سولماز قدیم لو دریانی، مهناز ناظری، حامد نظری، ابوالفضل نسائی و جاوید تفضلی شش عکاسی بودندکه بعنوان نامزدهای دریافت نخستین گرنت عکاسی مستند شید انتخاب شدند.

موضوع اولین گرنت شید مربوط به «محیط زیست ایران» بود. برندگان گرنت موظف هستند مجموعه عکس خود را حداکثر ظرف مدت ۳ ماه (تا پایان آذرماه ۱۳۹۴) تکمیل کنند و در این مدت دو نفر عکاس حرفه ای بعنوان مشاور بر فعالیت‌های این دو عکاس نظارت و آنها را در پیشبرد مجموعه‌شان یاری خواهند کرد. مجموعه‌های برنده کمک هزینه پس از تکمیل، همزمان با نمایشگاه ششمین دوره جایزه عکس شید به نمایش گذاشته خواهند شد.

پیمان هوشمندزاده، مهدی وثوق نیا، بهروز مهری، نیوشا توکلیان و دکتر محمدتقی فرور اعضای هیات کارشناسی بودند که پروپزالهای ارسال شده به نخستین دوره گرنت عکاسی مستند شید را بررسی کردند.

sheedgrant2015winners

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده