نمایشگاهی از آثار عکاسی امین رحمانی به مناسبت گرامی داشت روز آتش نشانی با عنوان «ناجیان امید» در نگارخانه بوستان تاکستان برگزار می شود.
این نمایشگاه سومین نمایشگاه انفرادی امین رحمانی و در آنطی یکسال با حضور در موقعیت های حادثه و عکاسی از عملیاتهای مختلف آتش نشانان در مهار آتش سوزی شرکت های تولیدی و صنعتی شهرستانتاکستان در استان قزوین ثبت ، انتخاب و ارایه شده اند.

عکاس درباره این نمایشگاه نوشته است: «آنگاه که برقی بر چشمان یک مادر ناامید می نشانی و امید را به قلبش بازمیگردانی و با دستانی تاول زده از حرم گرما و آتش ، کودک بی گناه را که نجات دادی به آغوش مادر باز می گردانی چه تعبیری برای این جان فشانی و از
خود گذشتگی ات می توان یافت ؟ در تنگناها و بلایای طبیعی و گاها سهل انگاری انسانها خودتان را به آب و آتش می زنید تا نفسی دوباره به نا امیدان از زندگی بدهید و این بار خداوند متعال تو را وسیله و نماینده خود قرار داده تا به جان بی رمقان حیات بخشید.
ای ناجیان امید! قدم هایتان استوار و پناهتان خدا باشد، ای کسانی که پناه روزهای سخت و تلخ و شیرین ما هستید.»

امین رحمانی متولد مرداد ۱۳۶۵ شهر تاکستان در استان قزوین از سال ۱۳۹۰ عکاسی رو به صورت خود آموخته آغاز کرده است و با توجه به تجربه عکاسی در شاخه های مستند و خبری سابقه حضور و پشتیبانی در مطبوعات استانی و خبرگزاری های کشوری را دارد. ایشان در حال حاضر عکاس خبرگزاری مهر و آژانس عکس همشهری می باشند.

نمایشگاه « ناجیان امید » در نگارخانه بوستان تاکستان به سفارش روابط عمومی شهرداری تاکستان و به مناسبت گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی برپا خواهد شد که دربرگیرنده ۲۶ قطعه عکس از تلاش و فداکاری و خطرپذیری امدادگران و اتش نشانان را به تصویر کشیده است که در این نمایشگاه برای عموم مردم و مخاطبین علاقه مند به نمایش گذاشته می شود.

نمایشگاه عکس « ناجیان امید » در نگارخانه بوستان تاکستان در ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه همزمان با گرامی داشت روز آتش نشانی گشایش یافته و علاقه مندان می توانند همه روزه تا پایان روز جمعه ۱۰ مهرماه جاری از ساعت ۰ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ از این عکس ها دیدن کنند.

نگارخانه بوستان در استان قزوین ، شهرستان تاکستان ، انتهای خیابان حضرت ولیعصر (عج)، مجتمع فرهنگی و هنری امام علی (ع) واقع شده است.

amin rahmani

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده