نمایشگاه خیریه عکس «تخته سیاه»، از مجموعه عکس‌های امیرعلی رزاقی از تاریخ 21 تا 28 شهریور، در گالری نوران قائمشهر و سوره ساری برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه، تعداد 25 عکس در اندازه 40 در 60 به نمایش گذاشته می شود که از سختی تحصیل دانش‌آموزان روستای اسبو بندپی روایت می‌کند. کودکان روستای جنگلی اسبوکه در مسیر جاده فیروزجاه و 6 کیلومتری شهرگلوگاه قرار دارد، هر روز جاده‌ای خاکی را می‌پیمایند تا به مدرسه ابتدایی‌ امام حسن مجتبی (ع) برسند.

درآمدهای این نمایشگاه با همکاری انجمن خیریه همیاران ساری برای خرید نیازهای دانش‌آموزان و تجهیزات مدرسه هزینه خواهد شد.

امیرعلی رزاقی، عکاس خبرگزاری مهر است. وی پیش از این نیز چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی در مازندران و تهران برگزار کرد و موفق به کسب جوایز کشوری از مسابقات عکاسی نیز شده است.

گالری نوران قائمشهر از 21 تا 23 شهریور و گالری سوره حوزه هنری ساری، در روزهای 24 تا 28 شهریور از ساعت 17 تا 20، میزبان نمایشگاه و حامیان کودکان خواهند بود.

گفتنی است، مراسم اختتامیه نمایشگاه روز اول مهر هم‌زمان با بازگشایی مدارس در روستای جنگلی و سخت‌گذر اسبو، با حضور برگزارکنندگان، دانش‌آموزان و علاقه‌مندان برگزار خواهد شد.

amirali-razaghi-exhib

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده