photo_2015-08-04_01-28-38

جمعه  ۳۰ مرداد ۹۴ اولین کارگاه  تخصصی ادیت عکس در قزوین با عنوان «ویرایش عکس در نرم افزار لایت روم» با حضور استاد علی میراسماعیلی، مدرس عکاسی در دانشکده ی هنرهای زیبای دانشگاه تهران و دانشکده ی خبر و مولف کتاب های “لایت روم، تاریکخانه ی دیجیتال” و کتاب “تکنیک های ویرایش عکس در فتوشاپ” ، در قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، طبق اعلام برگزارکنندگان حضور در این نشست که از ساعت ۸ صبح تا ۱۷٫۳۰ برپا می‌شود با ثبت نام قبلی امکان پذیر است.

کلیه‌ی متقاضیان حضور در این نشست می‌توانند به نشانی قزوین، ملاصدرا، بالاتر از اندیشه ۲۸ ، جنب میرداماد ، استودیو فیلم و عکس ماهی مراجعه کنند.

در این کارگاه نرم‌افزار لایت در محیطی کاملا حرفه‌ای و براساس عکس‌های واقعی معرفی می گردد و شرکت کننده نحوه آرشیو کردن عکس ها و ادیت را در این نرم افزار آموزش خواهند دید.

در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور اعطا خواهد شد.

این نشست در قالب مجموعه برنامه‌های گروه آموزشی هنری “بالب” برپا می‌شود و کارگاه نورپردازی استودیویی، ویرایش تخصصی عکس و … از برنامه های آتی این گروه هنریست.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده