296-main-1808989366

مسعود زنده روح کرمانی در غم از دست دادن پدر به سوگ نشست.
مسعودزنده روح رییس انجمن عکاسان ایران و دبیر سالانه عکس کرمان در یاداشتی اینگونه نوشت:
امروز چهارشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۷/۳۵ دقیقه عزیزی را از دست دادم که قریب به ۸۵ سال پدریم میکرد و راه و رسم زندگیم را به من آموخت و انسان بودن و انسانیت را سرلوحه زندگیم قرار داده بود. خوشحالم که در روزهای واپسین کنارش بودم و توانستم در کنار نفس های آخرش باشم. مردی بزرگ با قلبی بزرگ و انسانی وارسته. امید دارم که فرزند شایسته ای برایش باشم و بتوانم زندگیش را ادامه دهم. سپاس بیکران به همه دوستانی که در این زمان سخت تنهایم نگذاشتند.

پایگاه عکاسی زوم نیوز،  درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای شما و خانواده محترمتان صبر جمیل و اجر جزیل خواستاریم.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده