عکس آنلاین[1]: مایکرو دراون ۳ (Micro Drone 3.0) یک دوربین هوایی کوچک است که در کف دست شما جای می‌گیرد.

ارزان بودن و عکاسی آسان دو خصیصه‌‌ی مهم هستند که باعث می‌شوند دوربین‌های هوایی چنین جذاب شوند. مایکرو دراون ۳ نیز با پروازهای موفقی که داشته تکنولوژی‌ای به حساب می‌آید که لذت عکاسی را برای شما فقط با کمتر از ۲۰۰ دلار فراهم خواهد کرد. با ۵۰ دلار اضافه خریداران می‌توانند یک طوقه را برای تعادل دو محوری تهیه نمایند که این طوقه کوچکترین مدل از نوع خود در دنیا به حساب می آید.

مایکرو دراون ۳ با یک سنسور حرکتی هوشمند می‌تواند سطح خود در آسمان را به طور خودکار تنظیم نماید؛ توانایی‌ای که به این وسیله قدرت پرواز را در حین وزش باد با سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت نیز می‌دهد. از دیگر جنبه‌های این وسیله می‌توان طراحی مودولار برای الصاق دوربین به طوقه و یک باطری همراه اشاره کرد. شما حتی می‌توانید با گوشی هوشمند خود یا با یک کنترل ۲٫۴ گیگاهرتزی این وسیله را هدایت کنید. اپلیکیشن مایکرو دراون به شما این اجازه را می‌دهد که با نصب آن بر روی گوشی خود بتوانید همزمان تصاویر ارسالی از آن را ویرایش کنید و به اشتراک بگذارید.

مایکرو دراون با باطری از جنس لیتیوم خود می‌تواند بیش از ۸ دقیقه پرواز کند که در این مدت اگر هدایت شما از طریق گوشی باشد تا فاصله‌ی ۵۰ فوتی و اگر از کنترل خود وسیله استفاده می‌کنید تا فاصله‌ی ۳۰۰ فوتی را می‌توانید پوشش دهید.

References

  1. ^عکس آنلاین (aksonline.ir)
dronehand

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده