عکس آنلاین[1]: سونی قصد دارد تا وارد صنعت تصویربرداری هوایی شود.

شرکت سونی اعلام کرده است که بخش موبایل این شرکت قصد همکاری با شرکت رباتیکِ ZMP ژاپن را دارد تا شرکت جدیدی با نام Aerosense را تأسیس کنند. طبق گفته‌های ایشان این محصولات جدید برای مقاصد صنعتی به کار خواهد رفت و سونی تکنولوژی دوربین و لنز خود را به عنوان بخشی از این پروژه سهیم خواهد کرد. سنسورهای تصویری سونی در چند سال اخیر موفقیت‌های زیادی را داشته‌اند و همین بخش هم قرار است تا در این سفر پر ماجرا سهیم شود.

شرکت جدید Aerosense ممکن است نخواهد وارد دنیای سرگرمی شود. اما مطمئناً این بدان معنی خواهد بود که سونی برای آینده‌ی این بازار تصمیمات جدی‌ای دارد. شرکت‌هایی همچون DJI با محصولاتی همچون فانتوم ۳ فعلاً در بازار هستند و احیاناً اگر نیاز بود که دوربین‌هایی همچون GoPro با این وسایل پرنده همخوانی داشته باشند بایستی خود را آماده‌ی ورود سونی به این عرصه کنیم.

سونی ثابت کرده که در عرصه‌ی دوربین یک سر و گردن بالاتر از دیگر رقباست چرا که اکثر سنسورهایی که رقبایش در دوربین‌هایشان استفاده می‌کنند توسط سونی تولید می‌شود. کارشناسان احتمال می‌دهند که پس از ورود سونی به این بازار احتمالا این غول عکاسی و تصویربرداری دنیا باز هم حرف اول را خواهد زد.

References

  1. ^عکس آنلاین (aksonline.ir)
sony_drone_vtol-v2-with-tail_0

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده