wq

نشست هماهنگی هیات داوران این جشنواره در تاریخ سوم مردادماه برگزار گردید. در این نشست ساعد نیک ذات ، فرهاد سلیمانی ، کتایون قدس راد داوران جشنواره ، مسعود افشانی دبیر جشنواره و محمد فروغی مدیر مجموعه نورنگار حضور داشتند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از دبیرخانه دومین جشنواره عکس نورنگار در ابتدا دبیر جشنواره با ارائه گزارشی نحوه ثبت نام و دریافت آثار شرکت کنندگان را تشریح نمود. از نکات قابل توجه این گزارش معرفی سرور اختصاصی سایت جشنواره با ظرفیت و امنیت بالا جهت بارگزاری آثار شرکت کنندگان بود.

پس از این گزارش هیات محترم داوران به بیان دیدگاه های خود در رابطه با برگزاری هرچه بهتر جشنواره پرداختند. همچنین بنابر پیشنهاد هیات داوران و موافقت مدیر مجموعه نورنگار مقرر گردید عنوان جایزه “شایسته تقدیر” به “جایزه بزرگ” تغییر یابد. این جایزه در بخش اصلی جشنواره قرار گرفته و شامل یک دستگاه دوربین عکاسی دیجیتال Canon EOS-6D می باشد. این جایزه بصورت مجزا از سایر جوایز اعلام شده در هر بخش اهداء خواهد شد.

لینک فرخوان جشنواره عکس نورنگار

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده