13940414000274_PhotoA

همزمان با آیین تجلیل از عوامل نمایش بزرگ «فصل شیدایی» که به همت سازمان هنری ـ رسانه‌ای اوج برگزار شد، برندگان مسابقه عکاسی «فصل شیدایی» معرفی شدند.

به گزارش فارس ،  آیین تجلیل از عوامل این نمایش، عصر دیروز شنبه ۳ مرداد، با حضور احسان محمدحسنی، مسئول سازمان هنری، رسانه‌ای اوج و علیرضا کوهفر، مدیر مرکز هنرهای نمایشی انقلاب اسلامی (مهنا)، در پاتوق نخلستان سازمان هنری، رسانه‌ای اوج برگزار شد.

در طول برگزاری این آیین، رسالت بوذری، رییس هیئت داوران مسابقه عکاسی فصل شیدایی با قرائت بیانیه هیئت داوران، اسامی برندگان این مسابقه را اعلام کرد و جوایز نفرات برگزیده به خالقان آثار برتر اهدا شد.

طبق اعلام هیئت داوران مسابقه عکاسی فصل شیدایی که متشکل است از آقایان رسالت بوذری، ساتیار امامی، کورش زارعی، سعید اسماعیلی و امیرحسین مدرس، جایزه اول این مسابقه شامل لوح سپاس و یک عدد سکه تمام بهار آزادی به مرضیه سلیمانی از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا)، اختصاص یافت.

عبدالمجید قوامی نیز  جایزه دوم این مسابقه شامل لوح سپاس و یک عدد نیم سکه بهار آزادی را دریافت کرد و جایزه سوم شامل لوح سپاس و یک عدد ربع سکه بهار آزادی به شایان محرابی از آژانس عکس تهران، اعطا شد.

همچنین هیئت داوران، سید ضیاءالدین صفویان، عادل باخدا (از همدان)، علی دهقان (از گرگان)، رضا حاجوی، تقوی سادات حیدری و مهدی شاه محمدی را حائز دریافت لوح سپاس و هدیه ویژه فرهنگی دانست.

نمایش بزرگ و میدانی فصل شیدایی به کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری، همزمان با شبهای ماه مبارک رمضان در شمال شرق تهران به روی صحنه رفت و در ۲۲ اجرای خود با استقبال کم نظیر و بیش از ۱۳۰ هزار نفری شهروندان تهرانی مواجه شد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده