علیرضا نوروزی رییس حوزه هنری آذربایجان غربی روز یکشنبه در این خصوص به ایرنا گفت: این نمایشگاه، صبح و بعد از ظهر تا دهم مردادماه جاری مهیای بازدید عموم علاقه مندان است.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه ۳۷ تابلو از عکاس های برجسته ای نظیر ابراهیم سعیدی، مهدی توکلی، مسعود مراد سلیمی، امید برجسته، ابراهیم علیپور و مهدی توکلی به همراه ۱۴ عکاس دیگر از کشورمان به نمایش عموم گذاشته شده است.

وی اظهار کرد: آوارگان کرد عراقی در ایران و جلوه های مختلف زندگی مردم غرب کشور از جمله موضوعات عکس های به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه به شمار می روند.

رییس حوزه هنری آذربایجان غربی ادامه داد: این نمایشگاه، سومین نمایشگاه از نوع خود در غرب کشور بوده و پیش از این، نظیر آن در بوکان و سنندج برگزار شده است.

نگارخانه حوزه هنری ارومیه شهریورماه سال گذشته افتتاح شد و از تاکنون به صورت مستمر میزبان نمایشگاههای هنری و فرهنگی بوده است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده