علی هویسی…! باورت می‌شود؟

امروز هوای حوصله ایسنای خوزستان ابری است.

از در که وارد می شوی ناخودآگاه پی می‌بری که اتفاقی افتاده است.

همه کم و بیش می‌دانند که چه شده اما به رغم اینکه همه خبرنگاریم و واقعیت پذیر کسی جرات نمی‌کند این خبر را کامل بر زبان آورد. یعنی کسی دوست ندارد جمله اش را تمام کند.

همدیگر را که می بینیم ناباورانه می‌گویم: «علی هویسی…» و بعد گریه بی امان و… .

علی حضوری دیگرگونه در ایسنا داشت. از راه که می رسید با خودش شور و هیجان می آورد. اول با صدای بلند سلام می‌کرد و بعد سر میز تک تک دوستان و همکاران می رفت و گرم و صمیمی احوالپرسی می کرد.

از عکاسی که حرف می‌زد می‌دانستی از چه حرف می‌زند؛ از علاقه اش، از تجربه‌اش و از خاطرات انبوهی که برخلاف سن کم‌اش داشت. علی لازمه‌های کار عکاسی را می‌دانست. می دانست که درنگ و تاخیر در عکاسی یعنی کوتاهی و تعللی که شاید هیچ وقت جبران پذیر نباشد.

پای خاطراتش از دنیای عکاسی که می‌نشستی باورت نمی‌شد که این قدر زود در این هنر به دیدگاه خاص خود رسیده باشد. سختی کشیده بود در این راه؛ سختی‌هایی که پاره‌ای از آنها خودخواسته بود تا زخم پای دیگران را درک کند.

علی بارها در راه هنرش جان داده بود. اتفاقی که امروز افتاد خبر کوچ جسم علی بود. علی با همان اولین عکسش… رفته بود!

نوشتار از جلیل جعفری، خبرنگار ایسنای خوزستان

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده