khayam

khayam

عکس‌های برگزیده‌ی دومین جشنواره‌ی بین‌المللی عکس خیام از روز شنبه سه مرداد ماه ۹۴ در گالری مارلیک مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا رشت به نمایش درمی‌آیند.
بعد از برگزاری نمایشگاه آثار منتخب دومین جشنواره بین المللی عکس خیام  برج میلاد تهران، نگارخانه ایده پارسی، کرج، قم، کرمانشاه، قزوین، بابل،  اصفهان و بوشهر نمایشگاه شماره ۱۰ این آثار، با همکاری انجمن عکاسان رشت و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت  برپا خواهد شد.
مراسم گشایش این نمایشگاه باعکس هایی در چهار موضوع آزاد رنگی، آزاد تک رنگ، سفر و خلاقه در روز سه شنبه سه مرداد ۹۴ برگزار و نمایشگاه تا ۸ مرداد ادامه می یابد. همچنین کتاب جشنواره مربوط به تمامی شرکت کنندگان استان گیلان در مراسم افتتاحیه توزیع خواهد شد.
جشنواره بین‌المللی عکس خیام تنها جشنواره جهانی ایرانی است که زیر نظر فیاپ و PSA برگزار می شود. از میان ۲۵هزار عکس رسیده به این جشنواره از سوی ۲۷۸۹ عکاس از ۷۵ کشور، نهایتا ۱۶۰ عکس به عنوان آثار برگزیده معرفی شده و در قالب کتابی به چاپ رسیدند.
شایان ذکر است مراسم معرفی برگزیدگان و اهدای جوایز دومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام دوشنبه، ۱۸ اسفندماه ۹۳ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد.
افتتاح نمایشگاه و توزیع کتاب : شنبه سه مرداد ‌ماه ۹۴ ساعت۱۷
نمایشگاه تا هشت مرداد سالجاری هر روز ازساعت ۸ تا ۱۳ و  ۱۶ تا ۱۹ برای بازدید عموم باز است.
رشت، میدان شهرداری، ابتدای خیابان سعدی، مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا، گالری مارلیک

Create PDF  Send article as PDF  

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده