seeme (1)

موسسه  ” فتوکمپ” با همکاری “آزانس خدمات توریستی باشتین سیر” اقدام به برگزاری یک تور عکاسی به مقصد گرجستان برای علاقمندان ایرانی کرده ند .

این تورکه بزرگترین تور خارجی با محوریت عکاسی است از تاریخ ۱۷ تا ۲۳ مردادماه سالجاری به مدت یک هفته به مقصد شهر تفلیس پایتخت زیبای گرجستان برگزار       می شود .

بنا بر تقاضای علاقمندان و هنرمندان عزیز در خصوص تمدید مهلت ثبت نام در این تور جذاب ، مهلت ثبت نام تا پایان روز هشتم مرداد ماه تمدید شد.

علاقمندان می توانند به دو صورت حضوری و یا اینترنتی نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام اقدام کنند .

لازم به ذکر است هزینه این توربا احتساب کلیه خدمات و بازدید ها و همچنین ویزا و بیمه مسافرت خارجی یک میلیون و شصت و پنج هزار تومان (۱/۰۶۵/۰۰۰) می باشد.

کشور زیبای گرجستان و شهر تاریخی تفلیس از زیباترین مناطق توریستی و گردشگری جهان و همچنین دارای مناطق ویژه و بکری برای عکاسی و یافتن سوژه های ناب است .

در این تور فرهنگی، عکاسی، تفریحی از مناطق مختلف و جذاب و دیدنی چون :  شهر سیقناقی، سایت توریستی لوپوتا ، دهکده متسختا ، دریاچه لیسی ، دریاچه لاک پشت ها ، کلیسای بزرگ سامبا ، کلیسای متخی ، مجسمه مادر گرجستان ، تله کابین تفلیس ، ناریکالا ، حمام های گوگردی ، بافت قدیم تفلیس ، رودخانه کورا و … بازدید عکاسی به عمل خواهد آمد و در طول  برنامه ها مشاورعکاسی همراه گروه خواهد بود  .

با توجه به قیمت بسیار مناسب این تور که  با رایزنی های مختلف برای تسهیل حضور همه علاقمندان انجام شده و همچنین ظرفیت محدود تور علافمندان برای ثبت نام و همچنین مشاهده توضیحات تکمیلی و دقیق به سایتwww.toureakasi.ir[1] مراجعه نمایند .

همچنین شماره تلفن ۶۸۰۰ ۴۲۰ ۰۹۳۹ آماده پاسخگویی به سوالات علاقمندان می باشد .

 

References

  1. ^www.toureakasi.ir (www.toureakasi.ir)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده