برگزیدگان سومین جشنواره عکس دانشگاه آزاد در مراسمی با حضور دکتر جاسبی معرفی شدند.

فرهاد فخریان عضو هیئت داوران این جشنواره  در بیانیه هیئت داوران گفت: ‌متاسفانه بیشترعکسها از نظر کیفی در حد انتظار نبود. از بعد مسائل فنی و ظاهری، عکسهای خوبی را در این جشنواره شاهد نبودیم. متاسفانه انتخاب سوژه و نوآوری آنچنان که باید و شاید قوی نبود. به خصوص در بخش مجموعه عکس که حتی ما برای یافتن یک مجموعه منجسم دچار مشکل شده بودیم و این نشان می‌دهد که شرکت‌کنندگان هنوز مفهوم درستی از مجموعه عکس را درنیافته‌اند.

در مراسم تقدیر از برگزیدگان در بخش دانشجو و دانشگاه منصور معتمدی، ابراهیم کوچکی، سجاد عبداللهی، سیدمحسن سجادی و بهنام صدیقی با هفت سکه بهارآزادی به عنوان نفرات برتر شناخته شدند. در این بخش سیده نازنین ظفر صادقیان به عنوان عکاس خلاق جایزه سفر یک هفته‌ای به ایتالیا را از آن خود کرد.

در بخش پایان‌نامه دانشجویی رضا سیدپایداری، علیرضا صوت‌اکبر، امیرحبیب طاری‌فر، حمید قدرتی، مرضیه اسدزاده، عادله گرشاسبی و مهدی قاسمی برنده سفر یک هفته‌ای به ایتالیا شدند.

در بخش آزاد نیز آرش حمیدی معتمدی، امیر حمیدی معتمدی، مسعود سلیمانی و شفق روحی هرکدام برنده هفت سکه طلا و مهسا نوروزی لواسانی و آرش خاموشی به عنوان عکاسان خلاق برنده سفر یک هفته‌ای به ایتالیا شدند.

logo

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده