نمایشگاه گروهی آثار ۴۶ عکاس در گالری شیرین برپا می‌شود.

این نمایشگاه با نام «جوانتر از زندگی» که گردآوری آن با هومن نوبخت بوده است، ساعت ۱۶ الی ۲۰ روز جمعه ۲ مرداد ماه افتتاح می‌شود و تا ۱۴ مرداد ادامه خواهد داشت.

نسرین ابریشمی، ستاره اسماعیل زاده، مریم اصغری، سهیل بهروزی، بهنام بهشاد ، پارسا بهشتی، مرجان تبریزی، البرز تیمورزاده، اردشیر ثابتی ، کارن جا ننثاری، بابک حقی، هوفر حقیقی، فردید خادم، دانیال خدایی، حامد خسروی، مسعود درودیان، فتانه رحیمی، فرشید ریاح یپناه، امید زاهدی، راحله زهر های، احسان زینلی، مهدیه زینی اسکویی، طاها سرایی، رهام شامخ، بنفشه شیخ مرادی، میاد صفابخش، فهیمه صفاری، شاهین طلایی ، هامون علیپور، کاوه علیرضایی، نیکو فرهانی، سبا قدیریان، مصطفی کاظمی مطلق، فرزام کشت پور، شاهین کمالی، محمدرضا ماندنی، امین محمدی، سارا مدقالچی، آزیتا مشایخی، پویان مطیعی، ارشاد مظلومی، احسان مهذب، نازنین میرزابیکی، کامیار مینوکده، مهدی ناظری، حامد نصرآبادیان عکاسان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

در یادداشتی از هومن نوبخت برای این نمایشگاه آمده است: «جوانتر از زندگى» درباره تازه نفس ها است. درباره امکان نمایش و دیده شدن. یادآور بسیارى که این امکان را پیدا نکردند.  ” جوان تر از زندگى” سعى در گشودن دری دارد، تا دیده شود و پیش تر و بیش تر برود. گرد آورى این نمایشگاه ، بدون موضوع بودن را مى طلبید تا از تازه نفس ها ، بتوان کارى بى واسطه و دور از سفارش دید.” جوان تر از زندگى ” بناست به صورت دوره اى برگزار شود، با هدف ایجاد یک سکو، که شاید بتواند مجالى براى پریدن باشد.

علاقه‌مندان می‌توانند غیر از روز افتتاحیه و جمعه ها از ساعت ۱۱ صبح الی ۷ بعد از ظهر از این نمایشگاه بازدید کنند. (گالری روزهای دوشنبه تعطیل است)

گالری شیرین : کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ی سیزدهم، پلاک ۵

Shirin-group-exhibition

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده