Shakibafar

آی تای شکیبافر عکاس ایرانی توانست در فستیوال جهانی عکس”px3” فرانسه در سال ۲۰۱۵ سه مدال جشنواره را دریافت کند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، این عکاس با تک عکسی به نام “فراتر از حقیقت” توانست مدال برنز بخش مستند را دریافت کند، همچنین وی توانست با تک عکس دیگرش به نام “آسمان هفتم” مدال برنز فستیوال را در بخش فاین آرت یا خلاقه بدست آورد.

در انتها با مجموعه عکسی با نام “خانه هایی در قوطی کبریت” موفق به کسب مدال نقره بخش مستند فستیوال در زیر مجموعه خبرهای عمومی شد.

این عکاس سال گذشته موفق به دریافت ۵ مدال از فستیوال “px3” ۲۰۱۵ شده بود.

فستیوال px3 از سال ۲۰۰۷ تا کنون برگزار شده و به گفته دست اندر کارانش برای ترویج و قدردانی از عکاسی، کشف استعدادهای در حال ظهور و معرفی بخشی از آثار عکاسان جهان به جامعه هنری پاریس تلاش می کند.

آی تای شکیبافر دارای مدرک کارشناسی عکاسی و کارشناسی ارشد گرافیک می باشد و در کارنامه هنری خود برگزاری چندین کارگاه آموزشی، نمایشگاه انفرادی و رتبه در جشنواره های بین المللی را دارد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده