عکس آنلاین[1]: این عکس گروهی مربوط به سال ۱۸۸۷ است و طبق گزارشات تنها عکس موجود از هنرمند نقاش وینسنت ونگوک پس از شروع نقاشی است. اگر کارشناسان درست ارزیابی کرده باشند، نفر سوم از سمت چپ که در حال کشیدن پیپ است ونگوک می‌باشد.

Plantureux کارشناس فرانسوی عکس و دیگر همکارانش شروع به تحقیق در مورد عکس کردند. همه چیز را بررسی کردند؛ از هویت تک به تک افرادی که در عکس بودند؛ زمان و مکان عکس و حتی عکاسی که پشت دوربین عکس را گرفته است. اگر چه او از جزییات چیز بیشتری نمی‌گوید اما او و همکارانش با قاطعیت تمام بر این عقیده‌اند که این عکس ونگوک و دیگر دوستانش را نشان می‌دهد.

این عکس هم اکنون در The Romantic Agnoy در شهر بروکسل قرار دارد. افرادی که در عکس هستند و در کنار ونگوک قرار دارند شامل پل گوگن[2]، امیل برنار[3]، آندره آنتوان[4] و فلیکس ژوبه دُوَل هستند.

آخرین قیمت این عکس بین ۱۲۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰ یورو بوده است!

References

  1. ^عکس آنلاین (aksonline.ir)
  2. ^پل گوگن (fa.wikipedia.org)
  3. ^امیل برنار (fa.wikipedia.org)
  4. ^آندره آنتوان (fa.wikipedia.org)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده