بخش هنری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بررسی شد

 به گزار ش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از کمیته هنری و میراث فرهنگی نمایشگاه بیش از ۱۴۰۰ عکس برای حضور در مسابقه عکاسی به دبیرخانه بخش هنری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارسال شد.

علی ثابت مدیر کمیته هنری و میراث فرهنگی نمایشگاه در این باره بیان کرد: بیش از ۱۴۰۰ عکس برای حضور در مسابقه از سوی عکاسان به دبیرخانه بخش هنری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارسال شده است.

علی ثابت اظهار کرد: هیأت داوران بخش عکس متشکل از حسن غفاری دبیر کمیته ، مسعود زنده روح ، جاسم غصبانپور و افشین شاهرودی پس از چندین ساعت نشست و بحث کارشناسی از بین ۱۴۰۰ آثار رسیده به این بخش ۴۰ عکس را برای حضور در جشنواره عکس بخش هنری نمایشگاه  انتخاب و معرفی کردند.

مدیر کمیته هنری و میراث فرهنگی نمایشگاه اشاره کرد: آثار منتخب در ابعاد مشخص چاپ و بصورت تابلو در غرفه عکس بخش هنری نمایشگاه برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته خواهد شد.

ثابت در پایان افزود: اسامی نفرات برتر عکاسی ۲۱ تیرماه اعلام خواهد شد و به نفرات برتر جوایز نفسی به شرح زیر اهدا خواهد شد. نفر اول ۴ سکه بهار آزادی،نفر دوم ۳ سکه بهار آزادی و نفر سوم دو سکه بهار آزادی.

گفتنی است بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم سوم تیر مصادف با هفتمین روز  ماه مبارک رمضان گشایش و تا پایان ماه رمضان از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در محل باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب  به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده