ganjinemozebabol (3)

 عکس‌های برگزیده‌ی دومین جشنواره‌ی بین‌ المللی عکس خیام از روز دوشنبه ۲۵ خرداد ‌ماه ۹۴ در سالن موزه بابل به نمایش گذاشته خواهد شد.

بعد از برگزاری نمایشگاه آثار منتخب دومین جشنواره بین المللی عکس خیام در برج میلاد تهران[1]، نگارخانه ایده پارسی[2]، کرج[3]، قم[4]، کرمانشاه[5] و قزوین[6] نمایشگاه شماره ۷ این آثار با همکاری گروه عکاسان مهر و ماه به مدیریت میرصفی اندیکلایی در بابل برپا خواهد شد. افتتاح نمایشگاه با حضور علی سامعی، دبیر جشنواره، هنرمندان و مسوولان استان مازندران خواهد بود.

عکس های این نمایشگاه با چهار موضوع آزاد رنگی ، آزاد تک رنگ ، سفر و خلاقه است.

جشنواره بین‌المللی عکس خیام تنها جشنواره جهانی ایرانی است که زیر نظر فیاپ و PSA برگزار می شود . از میان ۲۵ هزار عکس رسیده به این جشنواره از سوی ۲۷۸۹ عکاس از ۷۵ کشور ، نهایتا ۱۶۰ عکس به عنوان آثار برگزیده معرفی شده و در قالب کتابی به چاپ رسیدند. این کتاب به تمامی شرکت کنندگان جشنواره، حتی آنها که عکسشان راه نیافته نیز، بصورت رایگان اهدا می شود.

شایان ذکر است مراسم معرفی [7]برگزیدگان[8] و اهدای جوایز[9] دومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۹۳ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

افتتاح نمایشگاه و توزیع کتاب : دوشنبه ۲۵ خرداد ماه ۹۴ ساعت ۱۷

نمایشگاه تا بیست و هفتم خرداد ماه سالجاری هر روز از ساعت ۹ تا ۱۲ و  ۱۶ تا ۲۰ برای بازدید عموم دایر است.

بابل، خیابان مدرس، چهارراه شهرداری سابق، موزه (گنجینه) بابل

References

  1. ^برج میلاد تهران (www.tehranmiladtower.ir)
  2. ^نگارخانه ایده پارسی (persianideagallery.com)
  3. ^کرج (www.focusteam.ir)
  4. ^قم (www.focusteam.ir)
  5. ^کرمانشاه (www.focusteam.ir)
  6. ^قزوین (www.iranfiap.com)
  7. ^مراسم معرفی (www.focusteam.ir)
  8. ^برگزیدگان (khayyamexhibition.com)
  9. ^و اهدای جوایز (www.focusteam.ir)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده