3294933_703

همزمان با برگزاری بخش هنری، در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن بیش از سی کارگاه آموزشی برگزار می گردد.

به گزارش ستاد خبری بخش هنری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به نقل از علی ثابت مدیر کمیته هنری و میراث فرهنگی نمایشگاه  این کارگاه ها در طیف گسترده در رشته های مختلف از جمله : نقاشی گرافیک تصویرسازی تئاتر سایه، هنرهای سنتی با زیر مجموعه های مختلف سفال، گل مرغ، معرق، تذهیب و … به طور روزانه برای بازدیدکنندگان برپا می شود.

علاقمندان و بازدیدکنندگان از این کارگاه با روشهای اجرا و تولید آثار هنری آشنا می شوند با توجه به اینکه این کارگا ها در سالهای قبل به طور محدود برگزار می شده ولی امسال بدلیل استقبال مردم این بخش گسترش یافته و گرو های مختلف دانشجویی برای تولید آثار در این کارگاه ها روزانه حضور خواهند داشت.

گفتنی است بیست و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم سوم تیر مصادف با هفتمین روز  ماه مبارک رمضان گشایش و تا پایان ماه رمضان از ساعت ۱۹ تا ۲۴ در محل باغ موزه دفاع مقدس و باغ کتاب  به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده