عکس آنلاین[1]: ۱۶ ژوئن ۲۰۱۵، انعکاس‌ها تعریف می‌کنند. آنها قادرند تا از خود ما و رویدادها و لحظه‌ها به‌طور همزمان و در یک لحظه چیزهایی را آشکار کنند. شباهت‌هایی که منعکس می‌شوند گاهی اوقات واقعیت محض را در این جهان منعکس می‌کنند. یک انعکاس همچنین می‌تواند دامی را برای چشم‌ها پهن کند تا هر چیزی را در یک گستره آشکار نکند. به عبارت دیگر انعکاس‌ها چیزی جز توهمات ناب نیستند. رسانه‌ی TeraBella در حال جستجوی جالب‌ترین تصاویر شما است که این «تصویر انعکاسی» را آشکار می‌کند.

جوایز:

نفر اول: ۴۰۰ دلار

نفر دوم: ۲۰۰ دلار

نفر سوم: ۱۰۰ دلار

سه اشاره‌ی قابل تقدیر و سه برنده‌ی شایسته نیز علاوه بر نفرات بالا انتخاب خواهند شد.

کپی رایت:

همه ی تصاویر ثبت شده با درج صاحب اثر چاپ خواهند شد.

ورودی:

۲۰ دلار برای چهار تصویر اول (البته تا هشت تصویر نیز می‌تواند آپلود شود. هم عکس‌های سیاه و سفید و هم رنگی قابل قبول هستند). رقابت برای تمامی افراد بالای ۱۸ سال در سرتاسر دنیا می‌باشد. علاقه‌مندان تا ۲۵ جولای ۲۰۱۵ فرصت شرکت در این رقابت را دارند.

برای ثبت نام اینجا[2] را کلیک کنید.

References

  1. ^عکس آنلاین (aksonline.ir)
  2. ^اینجا (terabellamedia.com)
mirror

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده