نمایشگاه گروهی عکس «فرم و فام» با آثار ۹ هنرمند در گالری خانه‌ی عکاسان جوان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز؛ نمایشگاه عکس «فرم و فام«  عصر روز پنجشنبه ۲۱ خرداد با حضور اساتید هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر عکاسی در گالری خانه عکاسان جوان افتتاح شد.

در این نمایشگاه  این نمایشگاه آثار حمیده حمیدی، بیتا سالاری، معصومه رحمانی، مریم سلگی، فرشته خصالی، بهنام صابری، شبنم پوررضایی، ریحانه رضایی و صنم اسدی به نمایش درآمده است. در این نمایشگاه موضوعی هریک از این هنرمندان جوان با نگاه تکنیکی به مسئله فرم و نقش رنگ در هنر عکاسی آثاری با ابعاد زیبایی شناسانه خلق کرده‌اند.

نمایشگاه گروهی عکس «فرم و فام» تا روز چهارشنبه ۲۷ خردادماه در گالری خانه‌ی عکاسان جوان واقع در کوچه چهارم، خیابان یوسف آباد، پلاک ۳، واحد ۳ میزبان علاقمندان به هنر است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده