شب گذشته سفیر کشور اندونزی در تهران از کتاب خود با عنوان مردم دوست داشتنی ایران که مجموعه ای از تصاویری از مردمان ایرا ن به ویژه مناطق روستایی است در منزل شخصی خود رونمایی کرد.

به گزارش  ایسکانیوز، دیان ویرن جوریت سفیر اندونزی در تهران در مراسم رونمایی از کتاب عکاسی با عنوان مردم دوست داشتنی ایران اظهار داشت: تاکنون برگزاری چنین مراسمی سابقه نداشته و انجام چنین برنامه ها و رونمایی از کتب در نمایشگاه و گالری ها انجام می پذیرد.

وی با بیان اینکه من هنرمند نیستم بلکه یک دیپلماتم گفت: عکاسی یکی از دل مشغولی های من در زندگی شخصی است و در هر لحظه و هر سفری  با دوربین خود به عکاسی از مردم مشغول می شوم و به عنوان یک سفیر این شانس را داشته ام که در تهران از این کشور بی نظیر عکاسی کنم.

سفیر اندونزی در تهران بیان داشت: آنچه که مرا در سوژه های عکاسی به خود جلب کرده مردم دوست داشتنی ایران بوده است و نه صرف طبیعت زیبای آن.

وی اضافه کرد: بیشتر سوژه های عکاسی من در این کتاب مردمان روستاها یی مختلف بودند که سرشار از صداقت و مهربانی، متانت هستند و در مدت ماموریتم در تهران مسائل و آموزه های زیادی هم در زندگی از انها یاد گرفته ام و آنها را واقعا دوست دارم و من را همیشه با روی باز پذیرفته اند.

دیان ویرن جوریت به وظایف خود به عنوان یک دیپلمات اشاره و تصریح کرد: به عنوان یک دیپلمات باید علاوه بر وظایف سیاسی و اقتصادی به مقوله فرهنگی هم توجه کنم.

وی به روابط میان مردم با یکدیگر اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به وسعت روابط میان مردم با یکدیگر اینگونه روابط را ترجیح می دهم.

سفیر اندونزی در تهران گفت: این کتاب متعلق به من نیست بلکه به تمام ایرانیان عزیز و دوست داشتنی تعلق دارد و تا زمانیکه ماموریتم در ایران تمام نشده باز هم قصد سفر به  شهر های مختلف را دارم اگرچه فقط با هدف عکاسی به شهرهای مختلف سفر نمی کنم و اصل را بر ملاقات با مردم عزیر ایران قرار داده ام.

شب گذشته سفیر کشور اندونزی در تهران از کتاب خود با عنوان مردم دوست داشتنی ایران که مجموعه ای از تصاویری از مردمان ایرا ن به ویژه مناطق روستایی است در منزل شخصی خود رونمایی کرد.

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده