به گزارش ایرنا احمد خطیری با اشاره به اینکه آیین معرفی آثار برتر سومین دوره این سوگواره ۲۵ خرداد سال جاری در گرگان برگزار می شود، اظهار داشت که پنج استان تهران، گلستان، خراسان رضوی، فارس و اصفهان بیشترین آثار را به سوگواره نگاه سرخ ارسال کرده اند.

وی مسوولیت داورای آثار این سوگواره را برعهده مهدی حجت، افشین شاهرودی، علیرضا کریمی صارمی، ابراهیم صافی و آرش حمیدی بیان کرد و گفت که از بین آثار دریافتی ۷۲ اثر بعنوان برگزیده انتخاب و در نمایشگاهی در مراسم پایانی این مسابقه به نمایش گذاشته می شود.

خطیری اضافه کرد: در مراسم پایانی این مسابقه ملی رونمایی از کتاب آثار سه دوره این سوگواره نیز انجام می شود.

وی افزود: با توجه به برگزاری چند دوره این مسابقه در گرگان، این شهر به عنوان پایتخت عکاسی محرم در کشور شناخته شده و در تقویم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری این سوگواره به ثبت رسیده است.

دبیر مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ یادآور شد: این سوگواره به همت کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گرگان در دو بخش عکس عاشورایی با موضوع ماههای محرم و صفر و معماری ایرانی- اسلامی برگزار شده است.

مراسم پایانی سومین مسابقه ملی عکاسی نگاه سرخ با حضور آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان، حجت الاسلام احمد واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه هفته جاری در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می شود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده