iqe-quran9

فراخوان بخش هنری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۴ تمدید شد.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از ستاد برگزاری  بخش هنری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ضمن ارج نهادن به تلاش­های شایسته هنرمندان و با هدف توسعه و تعمیق فعالیت­های قرآنی و دینی از هنرمندان اقدام به برگزاری مسابقه در ۶ بخش هنری شامل تصویرگری ، جلد قرآن، خوشنویسی، هنرهای سنتی، عکاسی و هنرهای تجسمی  نموده که بنابر درخواست علاقه‌مندان زمان آن تمدید شد.

 هنرمندان تا ۲۳ خرداد ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه نمایشگاه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت شرقی، شماره ۴۱، واحد۲ تلفن: ۵۷۴۳ ۸۸۸۹ و یا پست الکترونیک: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید[1] و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید[2] ارسال نمایند  .

با توجه به محدویت زمان دبیر خانه نمایشگاه روز جمعه ۲۲ خردادماه فعال است و آثار هنرمندان را پذیرش می نماید.

علاقمندان برای اطلاع از جزئیات فراخوان می توانند به سایت این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید[3] مراجعه نمایند.

 

References

  1. ^این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید (zoomnews.ir)
  2. ^Google Account: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید (accounts.google.com)
  3. ^این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید (zoomnews.ir)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده