رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل روز سه شنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: وحیدی از عکاسان پیشکسوت منطقه کویری آران بیدگل در سن ۷۹ سالگی جان به جان آفرین داد.

میثم نمکی افزود: پیکر این هنرمند ساعت ۱۸ امروز از محله بازار آران و بیدگل تا آستان مقدس امامزاده هلال بن علی (ع) این شهر بر دوش علاقه مندان به فرهنگ و هنر و قشرهای مردم تشییع و در جوار این امامزاده عظیم الشان به خاک سپرده خواهد شد.

وی با بیان اینکه از این هنرمند بارها به علت خلاقیت در هنر عکاسی از سوی محافل فرهنگی و ادبی تجلیل شده بود، خاطر نشان کرد: عکاسی از آستان امامزاده هلال بن علی (ع) و شخصیت های سیاسی مانند الهیار صالح از جمله آثار این عکاس پیشکسوت است.

آیین ترحیم سیف الله وحیدی عکاس پیشکسوت آران و بیدگل امشب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حسینیه بازار شهر آران و بیدگل برگزار می شود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده