مدال طلای انجمن عکاسان آمریکا به سعید عرب‌زاده هنرمند جوان بوشهری اهدا شد.

به گزارش مهر، سعید عرب زاده مدرس انجمن سینمای جوانان بوشهر و دارنده نشان آرتیست فدراسیون بین المللی هنر عکاسی در جشنواره بین المللی عکس  (ADRIA)  ۲۰۱۵ مونتنگرو، توانست مدال طلای انجمن عکاسان آمریکا و یک روبان افتخار این انجمن را کسب کند، همچنین ۱۹ اثر از این هنرمند در جشنواره برگزیده شد.

در این جشنواره ۲۰۳ عکاس با ۴۶۸۰ اثر از ۳۴ کشور در ۶ بخش طبیعت، سفر، پرتره، زن، آزاد رنگی، آزاد تک رنگ به رقابت پرداختند. علاوه بر آن، نمایشگاهی از این آثار در اوایل ماه آگوست در مونتنگرو برپا می شود. این جشنواره زیر نظر انجمن عکاسان امریکا برگزار می شود.

همچنین به تازگی ۲ اثر از این هنرمند جوان بوشهری در بخشهای آزاد رنگی و طبیعت در دوازدهمین جشنواره بین المللی عکس «لاگاسیلی» فرانسه که زیر نظر فیاپ (فدراسیون بین المللی هنر عکاس)، اتحادیه عکاسان جهان، فدراسیون عکاسی فرانسه و انجمن عکاسان امریکا برگزار شد، پذیرفته شده است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده