940910_32c3691c8ef638ace5be9febe3506048f

عکس‌های برگزیده‌ی دومین جشنواره‌ی بین‌ المللی عکس خیام از ۲شنبه ۱۱ خرداد ‌ماه ۹۴ درنگارخانه محصص در قزوین به نمایش درمی‌آیند.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، .بعد از برگزاری نمایشگاه آثار منتخب دومین جشنواره بین المللی عکس خیام در  برج میلاد تهران[1]، نگارخانه ایده پارسی[2]، کرج[3]، قم[4] و کرمانشاه[5] نمایشگاه شماره ۶ این آثار با همکاری انجمن سینمای جوان قزوین برپا خواهد شد.

عکس های این نمایشگاه با چهار موضوع آزاد رنگی، آزاد تک رنگ، سفر و خلاقه است. همچنین کتاب جشنواره مربوط به تمامی شرکت کنندگان استان قزوین در همین مراسم توزیع خواهدشد.

جشنواره بین‌المللی عکس خیام تنها جشنواره جهانی ایرانی است که زیر نظر فیاپ و PSA برگزار می شود. از میان ۲۵ هزار عکس رسیده به این جشنواره از سوی ۲۷۸۹ عکاس از ۷۵ کشور، نهایتا ۱۶۰ عکس به عنوان آثار برگزیده معرفی شده و در قالب کتابی به چاپ رسیدند.

شایان ذکر است مراسم معرفی [6]برگزیدگان[7] و اهدای جوایز[8] دومین جشنواره بین‌المللی عکس خیام دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۹۳ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

افتتاح نمایشگاه و توزیع کتاب: ۲شنبه ۱۱خرداد ماه ۹۴ساعت ۱۷:۳۰

نمایشگاه تا بیست و یکم خرداد ماه سالجاری هر روز از ساعت ۹ تا ۱۳ و  ۱۶ تا ۲۰ برای بازدید عموم دایر است.

قزوین، بلوار آزادگان، جنب مسجد امام خمینی(ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، نگارخانه استاد محصص

References

  1. ^برج میلاد تهران (www.tehranmiladtower.ir)
  2. ^نگارخانه ایده پارسی (persianideagallery.com)
  3. ^کرج (www.focusteam.ir)
  4. ^قم (www.focusteam.ir)
  5. ^کرمانشاه (www.focusteam.ir)
  6. ^مراسم معرفی (www.focusteam.ir)
  7. ^برگزیدگان (khayyamexhibition.com)
  8. ^و اهدای جوایز (www.focusteam.ir)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده