نمایشگاهی از آثار عکاسانی از استان های غرب کشور روز دوشنبه با حضور جمعی از هنرمندان و مسوولان بوکان در این شهرستان گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۲۱ عکاس کرد از استانهای غربی کشور از جمله استانهای کرستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام آثار خود را در گالری فرهنگ سرای سیمرغ این شهرستان در معرض دید عموم گذاشتند.

این عکاسان در قالب یک تور در شهرهای مختلف اقدام به برگزاری نمایشگاه کرده و عکسهای خود را در قالب طبیعت، مردم شناسی، آداب و سنن مناطق کردنشین و جنگ به نمایش گذاشته اند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا گفت: هنرمندان عرصه عکاسی در مناطق مختلف کردنشین قصد دارند به صورت تور در بسیاری از شهرهای ایران اقدام به پرپایی این نمایشگاه کنند.

رضا عباسی ادامه داد: شهر بوکان دومین شهر از شهرهای کشور بعد از سنندج میزبان این تور هنری است که در آن هنرمندان عکاس ۳۷ اثر خود را به نمایش گذاشته اند.

این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز در فرهنگ سرای سیمرغ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بوکان واقع در بوستان ساحلی آماده بازدید علاقه مندان است.

بوکان در جنوب آذربایجان غربی واقع است و ۲۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده