سیاهی‌لشکرها سوژه عکس شدند

یک عکاس با سوژه قرار دادن کسانی که به‌عنوان سیاهی‌لشکر در فیلم‌ها بازی می‌کنند، نخستین نمایشگاه انفرادی‌اش را برگزار کرده است.

به گزارش  ایسنا، مریم تخت‌کشیان که سال‌هاست در زمینه‌ی عکاسی فیلم فعالیت می‌کند، نخستین نمایشگاه انفرادی‌اش را با نمایش ۳۰ فریم عکس سیاه و سفید برگزار کرده است. این عکس‌ها در سه اندازه‌ی ۳۰*۴۵، ۵۰*۷۵ و ۷۰*۱۰۵ سانتی‌متر ارائه شده‌اند.

در این عکس‌ها افرادی که به‌عنوان سیاهی‌لشکر در فیلم‌ها بازی می‌کنند، محوریت دارند و سوژه‌ی اصلی هستند.

تخت‌کشیان با تعریف این پروژه، چند سال روی این موضوع کار کرده و مجموعه‌اش را به‌نمایش گذاشته است. این عکس‌ها در شهرک سینمایی غزالی به ثبت رسیده‌اند.

در متن معرفی نمایشگاه «بی‌ستاره» آمده است: «در دنیای ستاره‌ها سرگردان‌اند. چشم دوخته به آرزوهای‌شان. جایی در ناکجایی، آنی در بی‌زمانی. قصه‌ها را هاشور می‌زنند، اما خود بی‌قصه‌اند. نگاه‌شان کن! لشگر سایه‌ها، قهرمانان لانگ‌شات، آن‌ها بی‌ستاره‌اند.»

نمایشگاه «بی‌ستاره» از ۸ تا ۱۸ خردادماه (به‌جز شنبه‌ها) از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری «راه ابریشم» به نشانی خیابان لواسانی غربی (فرمانیه)، بین‌ خیابان آبکوه‌ و‌ آقایی، شماره ۱۰۳، واحد ۲ میزبان علاقه‌مندان است.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده