عکس آنلاین/مصطفی ملکی: زمانی که به حیوانات وحشی می اندیشد، نه حیوانات اسیر شده در باغ وحش ها و پارک های جنگلی بلکه حیوانات دنیا وحش واقعی و زنده، متوجه می شوید که عادات‌شان بخشی جدا ناپذیر از زندگی شان است.

آندرِآس لی، هنرمند میکس دیجیتال از نروژ، یک مجموعه ی شگفت‌انگیز از پرتره‌های حیات وحش را با تلفیق عکس حیوانات و محیط طبیعی اطراف شان خلق کرده است. آندرِآس هدف خود را رسیدن به روح این حیوانات بیان کرد، و به همین سبب او باور دارد که جای دادن عادات‌شان در عکس‌ها امری کامل بود.

برخی از این عکس ها متعلق به یک مجموعه با نام «جنگل های نروژی» است که حیوانات قطب شمال و شمال اروپا را دسته بندی می کند، اما آندرِآس از حیوانات دیگری که او احساس می کرده شکوه و عظمت دارند نیز استفاده کرده است. این مجموعه آندرِآس را تحت پوشش رسانه ای گسترده ای قرار داده است. اما با اینحال او اشاره دارد که یک عکاس نیست.

آندرِآس می گوید که هنوز کارش با این پروژه تمام نشده است و به زودی به سراغ مجموعه ی دیگری خواهد رفت.

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده