دبیرخانه و ستاد برگزاری دومین جشنوارهٔ بین‌المللی عکس خیام[1] برنامه برگزاری نشست تخصصی خود در قم را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، طبق اعلام دبیرخانهٔ این جشنواره، هدف از برگزاری این نشست آشنایی عکاسان ایرانی با انواع روش های ممکن برای ایجاد یک عکس خلاقه است.

همچنین در این نشست فیلم ها و تیزرهای مربوط به جشنواره، شورای سیاست گذاری، روند اجرایی جشنواره و پشت صحنه داوری پخش خواهد شد و دبیر جشنواره گزارشی در مورد جشنواره ارایه خواهد کرد.

این کارگاه‌ها به صورت تور در شهرهای مختلف ایران برگزار خواهند شد. حضور در این نشست‌ها برای تمام علاقمندان به عکاسی آزاد و رایگان است.

نشست قم:

مدرس کارگاه علی سامعی EFIAP, ESFIAP نماینده فیاپ در ایران و دبیر جشنواره

زمان:چهار شنبه نه اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷ تا ۱۹

مکان: قم، ابتدای خیابان شهدا (صفائیه)، نگارستان اشراق

این نشست‌ با همکاری مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی در قم برگزارخواهد شد.

جشنواره بین‌المللی عکس خیام تنها جشنواره جهانی ایرانی است که زیر نظر فیاپ و PSA برگزار می شود. از میان ۲۵ هزار عکس رسیده به این جشنواره از سوی ۲۷۸۹ عکاس از ۷۵ کشور، نهایتا ۱۶۰ عکس به عنوان آثار برگزیده معرفی شده و در قالب کتابی به چاپ رسیدند.

مراسم افتتاح[2] چهارمین نمایشگاه جشنواره و توزیع کتاب روز چهارشنبه دوم اردیبهشت ‌ماه ۹۴ ساعت ۱۰ در محل نگارستان اشراق قم برگزار شد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده