مسابقه‌ی عکس میکروگرافی «جهان کوچک» نیکون ۲۰۱۵

مسابقه ی بین المللی «جهان ِ کوچک» نیکون، برای اولین بار در سال ۱۹۷۵با هدف به رسمیت شناختن و تحسین تلاش‌های انجام شده در زمینه‌ی عکس با نورهای میکروسکوپی آغاز شد. از آن پس، «جهان ِ کوچک» به ویترین عمده‌ی عکاسان ریزنگاری (میکروگرفرها) از وسیعترین آرایه‌ی رشته‌های علمی، تبدیل شد.

اختتامیه

۳۰ آوریل ۲۰۱۵

جوایز

برندگان، یکی از این ۲۰جایزه را بر طبق رتبه بندی‌هایی که در مسابقه مشخص می‌شوند، دریافت خواهند کرد. جایزه‌ی نفر اول ۳۰۰۰ دلار کمک هزینه‌ی خرید لوازم نیکون می‌باشد.

هر ساله آثار بیست نفر از برندگان در برخی موزه‌ها و مراکز علمی کانادا و ایالت متحده به نمایش در می‌آید. تعدادی از عکس‌های برندگان نیز بر روی جلد مجلات معتبر علمی و اقتصادی به طور برجسته نشان داده خواهد شد.

مبلغ پرداختی برای شرکت در مسابقه

رایگان

شرایط شرکت در مسابقه

هر متقاضی می تواند سه اثر (عکس) برای شرکت در مسابقه ارائه کند. شرکت در مسابقه «جهان کوچک» برای تمامی علاقمندان بالای ۱۸ سال عکاسی از طریق میکروسکوپ، به استثناء کارمندان نیکون، بستگان آنها، داوران مسابقه و افراد درگیر در تولید و یا فروش میکروسکوپ‌ها یا تجهیزات عکاسی آزاد است.

نفرات اول دوره‌های قبل، که در سه مسابقه جایزه کسب کرده‌اند، واجد شرایط برای دریافت جایزه نفر اول نمی باشند، اما دیگر جوایز به آنها تعلق خواهد گرفت.

تصاویری که در دیگر مسابقات مقامی کسب کرده‌اند غیر قابل قبول هستند.

محدودیت موضوع وجود ندارد و هر یک از تکنیک‌های نور میکروسکوپی نظیر: کنتراست وضعیت، نور متقارن، فلور سنت، کنتراست تداخلی (اینترفرنس کنتراست)، زمینه ی تاریک، هم کانون (کانفوکال)، دکانوولوشن و تکنیک‌های ترکیبی را شامل می شود.

برای اطلاعات بیشتر و شرکت در این رویداد به سایت مسابقه[1] مراجعه کنید.

References

  1. ^سایت مسابقه (www.nikonsmallworld.com)

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده