کیانوش عیاری، مرتضی پورصمدی و تورج اصلانی آثار مسابقه عکاسی نخستین جشن عکاسان سینمای ایران را داوری می کنند.

در نخستین دوره برگزاری مسابقه عکس جشن عکاسان سینمای ایران، ۵۹ مجموعه از ۳۵ عکاس به دبیرخانه جشن ارسال شده است و عکاسان سینما غیر عضو در انجمن عکاسان سینمای ایران هم در این رقاب شرکت دارند.

مایشگاه عکس این جشن ۲۵ اردیبهشت ماه در باغ موزه قصر برگزار خواهد شد و اول خرداد ماه زمان برگزاری جشن بزرگ عکاسان سینمای ایران و اعلام برگزیده این دوره مسابقه عکاسی سینما خواهد بود.

در نخستین دوره این جشن علی نیک رفتار به عنوان دبیر بخش عکس (مسابقه و نمایشگاه) و محمدمهدی دلخواسته نیز به عنوان دبیر اجرایی جشن انتخاب شده اند.

شهاب الدین عادل، علی نیک رفتار، حافظ احمدی، محمد فوقانی، محمدمهدی دلخواسته و آرش صادقی اعضای شورای سیاستگذاری جشن هستند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده