unnamed

نمایشگاه عکس و پوستر فیلم های شهری همزمان با برگزاری پنجمین جشنواره بین المللی شهر در تهران برپا می شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر؛ ۶۰ عنوان عکس و ۱۰ عنوان پوستر به مدت پنج روز در این نمایشگاه عرضه می شود. این آثار منتخب دو بخش عکس و پوستر فیلم های سینمایی از سال ۹۰ را در بر می گیرد.

لازم به یادآوری است در مجموع ۹۴۹ اثر برای بخش های اقلام تبلیغی جشنواره شامل: عکس، پوستر، تیزر و آنونس شامل ۷۶۸ عکس از ۵۳ عکاس، ۹۵ قطعه پوستر از ۳۲ طراح پوستر، ۱۱ اثر از ۸ سازنده عنوان بندی و۷۵ اثر از ۲۴ سازنده تیزر و آنونس برای این دوره جشنواره رسیده است.

جشنواره بین المللی فیلم شهر مسابقه اقلام تبلیغی و اطلاع رسانی سینمای ایران را با توجه به اهمیت و کاربرد روزافزون تبلیغات در سینما و نقش انکارناپذیر آن در جذب طیف های مختلف مخاطبین به سمت سینما و همچنین ترغیب و تشویق هنرمندان عرصه مواد تبلیغی اقدام به برگزاری مسابقه عکس، پوستر، آنونس و تیزر سینمایی نموده است.

شایان ذکر است، پنجمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ۳ تا ۱۲ خردادماه به دبیری سیاوش حقیقی در تهران برگزار می شود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده