اداره کل دامپزشکی ایلام فراخوان مسابقه عکس با موضوع سلامت دام فراتر از کلیشه سازمان جهانی بهداشت دام را اعلام کرد.

فراخوان مسابقه عکس با موضوع سلامت دام

به گزارش به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، با توجه به فراخوان سازمان جهانی بهداشت دام از عموم مردم برای شرکت در مسابقه سازمان جهانی بهداشت دام با موضوع سلامت دام فراتر از کلیشه دعوت می‌شود.

این فراخوان می‌افزاید: اداره کل دامپزشکی استان ایلام آمادگی دارد تا با همراهی عکاسان و علاقه‌مندان به حرفه عکاسی، زمینه‌ای را فراهم کند تا عکاسان بتوانند در جریان فعالیت‌های دامپزشکی بیشتر قرار گرفته و با تهیه عکس‌های مناسب در این فراخوان مسابقه عکس جهانی شرکت کنند.

این فراخوان ادامه می‌دهد: در جهان مدرن، مردم اغلب با سلامت حیوانات تنها از طریق کلینیک‌های دامپزشکی یا جراحی حیوانات آشنایی دارند. در حالی که پیشگیری، نظارت و کنترل بسیاری از بیماری‌ها در سراسر جهان بسیار فراتر از اقدامات صرفا درمانی در جهت حفظ سلامت حیوانات است.

هنر عکاسی می‌تواند بخشی از ابعاد ناشناخته فعالان عرصه حفاظت از سلامت حیوانات را به خوبی بازنمایی نماید هدف از این مسابقه عکاسی توجه بیشتر به اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته کلیه دست‌اندرکاران (دامپزشکان، کارشناسان بهداشت، بهره‌برداران و …) در زمینه سلامت دام و بهداشت عمومی است.

این فراخوان می‌افزاید: لازم به ذکر است که فعالیت‌های کلینیکی و یا جراحی چندان از اولویت‌های موضوعی مورد نظر هیئت داوران در این مسابقه نیست.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده