IMG11135140

به گزارش مهر، در جریان برنامه های فصل بهار عکاسی نشست تخصصی عکاسی با حضور کیارنگ علایی، دکتر نعما روشن و آکو سالمی طی روز های ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۹۴ در شیراز برگزار می شود.

بر اساس  اعلام برگزارکنندگان این کارگاه در سه موضوع مهم و مرتبط با یکدیگر تحت عنوان  پورتفولیوی عکاسی (مدرس: دکتر نعما روشن) ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، عنوان، بیانیه و زیرنویس در عکاسی (مدرس: کیارنگ علایی) ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ و روند انتخاب عکس در قالب ارائه نهایی(مدرس: آکو سالمی) ۳۰ اردیبهشت در شیراز برگزار خواهد شد .

حضور در این ۳ نشست با ثبت نام قبلی میسر است تمامی علاقمندان می توانند تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۹۳۵۴۵۷۷۴۳۱ یا ۰۹۳۰۸۳۶۹۶۹۳ تماس بگیرند.

۱۳۹۴-۰۱-۲۶

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده