دبیرخانه پنجمین دوره جایزه عکس شید برنامه‌ی هفته عکس مستند اجتماعی را اعلام کرد.

شرکت در تمامی برنامه های هفته عکس مستند اجتماعی ایران[1] آزاد و رایگان است و تنها کارگاه‌های عملی انتخاب عکس (ادیتوریال) به دلیل محدودیت ظرفیت، با ثبت نام قبلی و اولویت بندی شرکت کنندگان برگزار خواهد شد.

در کارگاههای ادیتوریال بر اساس هماهنگی های صورت گرفته با مدرسین، هر یک از شرکت کنندگان در کارگاه به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه فرصت دارند تا با گفتگوی خصوصی با مدرسین، نمایش مجموعه ها و ارائه ایده ها، از دیدگاهها و نظرات آنها استفاده کنند.

عکاسان علاقه‌مند به شرکت در کارگاههای ادیتوریال باید بر اساس فرم زیر نسبت به ثبت‌نام در کارگاه و انتخاب مدرس (بر اساس اولویت شخصی عکاس) اقدام نمایند.

دبیرخانه جایزه شید در مجموع ۱۰ عکاس را برای حضور در ورکشاپ هر یک از مدرسین و بر اساس اولویت‌های اعلام شده توسط خود عکاس انتخاب خواهد نمود. شرکت‌کنندگان در پنجمین دوره جایزه شید در اولویت پذیرش هستند. ضمن اینکه اولویت زمانی در ثبت نام نیز در انتخاب عکاسان نهایی منظور خواهد شد.

پذیرش نهایی عکاسان و انتخاب مدرس برای هر عکاس برعهده دبیرخانه جایزه شید خواهد بود و صرف تکمیل کردن فرم ثبت نام حقی را برای عکاس ایجاد نمی کند.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده