به گزارش ایرنا، در پنجمین دوره از برگزاری جایزه عکس شید، مجموعه ای از کارگاه های تخصصی، ادیتوریال، نشست و سخنرانی نیز در کنار نمایشگاه آثار برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، شورای سیاست گذاری جایزه عکس شید شامل پیمان هوشمندزاده، بهروز مهری و روشن نوروزی، پنج داور ایرانی را برای بررسی آثار پنجمین دوره جایزه عکس شید (SheedAward 2014) برگزیدند.

جایزه شید (به معنای نور و روشنایی) یک جایزه مستقل و تخصصی عکاسی است که هر سال به یک عکاس در حوزه عکاسی مستند اجتماعی اعطا می شود.

این جایزه فقط یک نفر را به واسطه مجموعه عکس هایی که در حوزه مستند اجتماعی عکاسی کرده، به عنوان برنده جایزه معرفی می کند.

نمایشگاه آثار برگزیده پنجمین دوره جایزه عکس شید از ۲۵ فروردین تا ۳ اردیبهشت در نگارخانه ممیز خانه هنرمندان ایران برپا می شود.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده