1609765

مستند پرتره امیرعلی جوادیان عکاس دفاع مقدس به کارگردانی علی ملاقلی‌پورد در مجموعه «چهره در قاب» برای شبکه افق ساخته می‌شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، علی ملاقلی پور کارگردان جوان سینما درباره تولید یک مستند تلویزیونی که در دست دارد به خبرنگار مهر گفت: شبکه افق یک مجموعه مستند پرتره با عنوان «چهره در قاب» درباره چهره های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی که در حوزه دفاع مقدس فعال و تاثیرگذار بوده اند، می سازد.

وی ادامه داد: هریک از این پرتره ها در قالب آیتم های مجزا توسط افراد و گروه های مختلف فیلمسازی ساخته می شود و من هم در حال حاضر مستند پرتره امیرعلی جوادیان یکی از عکاسان تاثیرگذار در حوزه عکاسی جنگ را کارگردانی می کنم. زندگی و به ویژه دوران جوانی امیرعلی جوادیان که در جنگ گذشته در این مستند تلویزیونی مطرح شده است. بخش عمده ای از این مستند پرتره به بیان خاطرات جوادیان از جنگ و عکاسی از آن دوران اختصاص دارد.

ملاقلی پور درباره زمان پخش این مستند تلویزیونی گفت: این مستند به سفارش شبکه افق و به تهیه کنندگی حسین همایونفر ساخته شده و زمان پخش و کم و کیف نمایش این فیلم براساس برنامه ریزی آنها انجام می شود و من اطلاعی در این زمینه ندارم.

کارگردان فیلم «قندون جهیزیه» درباره زمان اکران این اثر سینمایی گفت: تا زمانی که با شورای صنفی نمایش قراردادی بسته نشود نمی توان درباره زمان دقیق اکران عمومی صحبت کرد اما من و تهیه کننده بسیار مشتاقیم که این فیلم جزو سری دوم اکران نوروزی باشد. البته فیلم «قندون جهیزیه » در جشنواره فیلم «سماء» رونمایی می شود و طبق برنامه ریزی انجام شده روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ در سالن اصلی سینما فلسطین روی پرده می رود.

ملاقلی پور در پایان درباره فعالیت های آتی خود گفت: هیچ طرح و برنامه خاصی در دست ندارم و ترجیح می دهم «قندون جهیزه» اکران شود تا بازخوردها را ببینم و سپس به فیلم بعدی فکر کنم.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده