تارنمای www.sib.ir  با راه اندازی نسخه اول خود و ارایه  حدود  ۴۰۰ اثر از هنرمندان  شناخته شده عکاسی کشور فعالیت خود را آغاز نمود.
آثاری که همزمان با شروع فعالیت ارایه شده به نحوی  از همه ژانرهای عکاسی اتخاب شده  اند که قابلیت استفاده بصورت یک اثر هنری دکوراتیو را دارا باشند.
هدف اصلی  این وب سایت تسهیل و  گسترش  خرید تابلوهای  دکوراتیو و  هنری دارای کپی رایت از سوی  عموم  مردم  می باشد ، آثاری که با رعایت حقوق مولف و کسب اجازه آنان تولید  تولید شده اند.
برای اولین بار در میان وب سایتهای فارسی زبان ، این وب سایت  قابلیتهای نرم افزاری ویژه ای برای خریداران فراهم آورده تا پس از جستجو و انتخاب اثر  بر اساس محتوا ، طیف رنگی ،  نام هنرمند، ژانر ، محل ثبت  و سایر کلمات کلیدی بتواند پیش نمایش مجازی دقیقی از آن اثر همراه با انواع روشهای متنوع  چاپ و تولید  مشاهده کرده و بر اساس سلیقه و بودجه خود نسبت به به انتخاب نوع قاب و ابعاد چاپ اقدام نماید.
مجموعه Sib.ir  ضمن قدردانی از اعتماد هنرمندانی که از ابتدا همراه این پروژه بودند و استقبال از ارایه آثار سایر هنرمندان  عکاسی ( و در آینده ،  همه هنرهای تجسمی ) ، قصد دارد بدور از حاشیه های رایج و بی حاصل جامعه عکاسی کشور ، بصورت جدی و متمرکز به رواج رویکرد خرید تابلو و سایر آثار  هنری دارای کپی رایت در جامعه عمومی کشور بپردازد.

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده