اسامی هیات داوران پنجمین دوره جایزه مستقل عکاسی مستند اجتماعی ایران اعلام شد.

به گزارش ستاد خبری جایزه عکس شید، شورای سیاست‌گذاری جایزه عکس شید شامل آقایان پیمان هوشمندزاده، بهروز مهری و روشن نوروزی، پنج داور ایرانی را برای بررسی آثار پنجمین دوره جایزه عکس شید (Sheed Award 2014) برگزیدند.
بر این اساس آقایان مهران مهاجر، مهدی وثوق نیا، پیمان هوشمندزاده، جلال شمس آذران و آرش خاموشی پنج عکاسی هستند که آثار عکاسان را در پنجمین دوره جایزه مستقل عکاسی مستند اجتماعی ایران داوری خواهند کرد.

جایزه شید (به معنای نور و روشنایی) یک جایزه مستقل و تخصصی عکاسی است که هر سال به یک عکاس در حوزه عکاسی مستند اجتماعی اعطا می‌شود. این جایزه‌ مستقل هر ساله تنها یک نفر را به واسطه مجموعه عکسهایی که در حوزه مستند اجتماعی عکاسی کرده است به عنوان برنده جایزه معرفی می‌کند.

در دوره های گذشته این جایزه به ترتیب بهروز مهری، تهمینه منزوی، ابوالفضل نسائی و عبدالله حیدری موفق به دریافت جایزه عکس شید (جایزه مستقل عکاسی مستند اجتماعی ایران) شده‌اند.

پنجمین دوره این جایزه از ۲۵ فروردین تا ۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در گالری ممیز خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود و فراخوان ارسال آثار نیز در طی روزهای آتی منتشر خواهد شد.

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده