کارگاه تخصصی عکاسی مستند اجتماعی با حضور پیمان هوشمند زاده در شیراز برگزار می‌شود.

این کارگاه آموزشی در روزهای سه شنبه ۱۹ اسفند، چهارشنبه ۲۰ اسفند و پنجشنبه ۲۱ اسفند ماه ۹۳ برگزار می‌شود. پیمان هوشمندزاده در این کارگاه روز اول را از ساعت ۱۶ با مبحث آموزشی و تخصصی عکاسی مستند  اجتماعی و طرح موضوع برای اینگونه عکاسی در فضای شهری آغاز می‌کند. در روز دوم هنرجویان همراه با ایشان در فضای شهری مشغول به عکاسی می‌شوند ودر روز آخر کارگاه جلسه آموزشی از ساعت ۱۶ با تجزیه و تحلیل آثار عکاسان معاصر و هنرجویان به پایان می‌رسد.

پیمان هوشمندزاده نویسنده و عکاس شناخته شده، متولد ۱۳۴۸ است. وی در سال ۷۶ در رشته عکاسی از دانشگاه آزاد تهران مرکز فارغ التحصیل شد و اخیرا کتاب «اهل اسب» که روایتی شخصی از زندگی مردم بندرترکمن است از او به انتشار رسیده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این ورک‌شاپ می‌توانند تا تاریخ ۱۷ اسفندماه جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به سایت www.kargaheakasi.ir مراجعه نمایند ویا با شماره تلفنهای ۰۹۳۰۸۳۶۹۶۹۳ و ۰۹۱۹۹۱۷۵۱۴۹ تماس حاصل نمایند.

این کارگاه آموزشی در کافه کتاب واقع در طبقه دوم تالار حافظ شیرازدر چهارراه حافظیه برگزار می‌گردد.

 

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده