Re02- image-of-the-year-2012

آثار مربوط به مهم‌ترین رویدادهای تجسمی سال  روز چهارشنبه (۱۳ اسفندماه) ساعت ۱۸به‌عنوان بخشی از دوازدهمین جشن تصویر سال در خانه هنرمندان ایران به‌نمایش درمی‌آید.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز به نقل از دبیرخانه تصویرسال، امسال علاوه بر برپایی بخشی با عنوان «جشنواره جشنواره‌ها» در جشنواره فیلم تصویر و نمایش ۱۱ فیلم بخش مسابقه سینمای هنر و تجربه جشنواره سی‌وسوم فجر، برگزیدگان جشنواره حقیقت، فیلم کوتاه تهران و خانه سینما، بخشی هم برای تقدیر از هنرمندان رویدادهای تجسمی مهم سال در نظر گرفته شده است.

نمایش مالتی‌مدیای آثار نمایشگاه امسال آیدین آغداشلو به بهانه حضور دوباره‌اش و برپایی نمایشگاهی پس از ۴۰ سال، نمایش ۴۰ سال فعالیت ابراهیم حقیقی در بخش پوستر سینمای ایران، نمایش کتاب آثار کامبیز درمبخش، نمایش عکس‌های برگزیده محمد فرنوی و احمد معینی‌جم از جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ در برزیل و نمایش مولتی‌مدیای آثار عکاسی محسن راستانی از زندگی و جنگ در بوسنی که در کتاب «زمان سخت» منتشر شده، از برنامه‌های این بخش است.

 نمایش این آثار و تقدیر از هنرمندان این بخش‌ها روز چهارشنبه (۱۳ اسفندماه) ساعت ۱۸ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

دوازدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر تا ۲۰ اسفندماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

 

۱۳۹۳-۱۲-۱۱

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده