zoomnews.ir.. 

نخستین کلاس هاى تخصصى عکاسى زیر آب ویژه بانوان تحت استاندارد کنفدراسیون جهانى ورزش هاى زیر آب “CMAS” و زیر نظر فدراسیون نجات غریق و غواصى ایران با هماهنگى اداره امور غواصى جزیره کیش از تاریخ ٢٧ بهمن تا ٣ اسفند سال جارى در کلوپ غواصى مارینا جزیره کیش برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، تدریس عکاسى زیر آب این دوره از کلاس ها به عهده ى بهزاد ترکى زاده و انجام عملیات غواصى بر عهده ى مدرس غواصى بانوان، خانم غنچه گلبافیان انجام شد.

این دوره به صورت جلسات فشرده با همکارى مدرسه غواصى “جزیره سفید آرامش” و مرکز آموزش شرکت توسعه تجهیزات غواصى ایرانیان به پایان رسید.

 

هنرجویان این دوره پس از گذراندن کلاس هاى تئورى و عملى و تشریح عکس هاى خود در کلاس از سوى فدراسیون نجات غریق و غواصى ایران گواهینامه  بین المللى تخصصى عکاسى زیر آب دریافت خواهند کرد.

۱۳۹۳-۱۲-۰۶

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده