zoomnews.ir

عکاس سیستانی عکاس هایش را درباره بیماری تالاسمی در یک گالری آنلاین به نمایش در آورد.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، عارف خدابنده٬ عکاس مقیم زاهدان با هدف اطلاع رسانی و ایجاد تغییر در فرهنگ سیستان و بلوچستان و جلوگیری از رشد تالاسمی در این استان اقدام به انتشار گالری عکسی از کودکان مبتلا به تالاسمی کرده است.

این هنرمند درباره نمایشگاهش به زوم نیوز گفت : محور عکس های موجود درک قسمت کوچکی از درد خانواده ها و افراد  بیماری تالاسمی می باشد که با وجود ریشه کن شدن آن در دنیا در کشور ما هنوز شاهدرشد آن هستیم و استان سیستان و بلوچستان بیشترین آمار رشد را در کشور دارد.

وی ابراز امیدواری کرد این مجموعه عکس  به جلوگیری از بیماری تالاسمی کمک کرده و مردم را برای اهدای خون سالم و زندگی بخشیدن به این بیماران تشویق کند.

 

 

 

 

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده