unnamed

دویست و یازدهمین نمایشگاه عکس موزه عکسخانه شهر با عنوان «کودکان شهر باران» ۴ تا ۲۵ اسفند برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، این نمایشگاه شامل ۷۵ عکس سیاه و سفید در اندازه‌های مختلف از مجموعه شخصی کبری علی‌پور است. عکس‌های عکاسخانه‌های گیلان در دهه‌های ۱۰ تا ۴۰ خورشیدی در این نمایشگاه حاصل زحمات و جمع‌آوری عکس‌های عکاسخانه رافائل، آرسن، کارلو، رویا، جمشید و زیبا در رشت و چند عکاسخانه دیگر شهرستان‌های استان گیلان از سال (۱۳۷۶-۱۳۹۳) است. 

 

این عکس‌ها مروری هرچند اجمالی بر عکس‌های کودکان در خانواده‌های گیلانی در عکاسخانه‌های گیلان در دهه‌های ۱۰ تا ۴۰ خورشیدی هستند. 

 

کبری علی‌پور متولد ۱۳۴۲ در رشت و دانش‌آموخته مقطع کاردانی علوم هنری در تهران، کار‌شناسی عکاسی در تهران و کار‌شناسی ارشد مرمت اشیای فرهنگی و تاریخی در تهران و همچنین دانشجوی کار‌شناسی ارشد عکاسی است. از کبری علی‌پور دو کتاب به نام‌های عکاسان و عکاسخانه‌های رشت، تاریخ عکاسی گیلان و همچینن مقالاتی در زمینه تاریخ عکاسی به چاپ رسیده است. 

 

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه ۴ تا ۲۵ اسفند در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۷ و پنج شنبه‌ها ۹ تا ۱۳ به عکسخانه شهر مراجعه کنند. 

 

موزه عکسخانه شهر به نشانی الکترونیکی www.iranphotomuseum.com در میدان هفت تیر، خیابان بهار شیراز، بوستان بهار شیراز واقع شده و جمعه‌ها و تعطیلات رسمی تعطیل است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۸۴۸۹۹۳ تماس بگیرند.

۱۳۹۳-۱۲-۰۲

نویسنده: زهرا ستوده

منبع

آتلیه تخصصی عکس نوزاد ،کودک و بارداری- فوتو ستوده
زهرا ستوده
نویسنده: زهرا ستوده
عشق به عکاسی و ثبت لحظات خاطره انگیز از کودکان ، من رو به کار بیشتر تشویق کرد و این وب سایت در راستای این فعالیت هنری و در جهت اطلاع رسانی و ارتقای سطح عکاسی در جامعه مجازی و همچنین به نمایش در آمدن نمونه کار های خودم ایجاد و در خدمت شما قرار گرفته است. امیدوارم از خواندن محتوا و دیدن عکس های این وبسایت لذت ببرید. استودیو ستوده آتلیه تخصصی عکس و فیلم نوزاد کودک وبارداری در کرج
نوشته های دیگر از نویسنده